Demi Lovato&Selena Gomez forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кој да биде администратор?

2 posters

Go down

Кој да остане администратор?

Кој да биде администратор? I_vote_lcap100%Кој да биде администратор? I_vote_rcap 100% 
[ 3 ]
Кој да биде администратор? I_vote_lcap0%Кој да биде администратор? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Општо гласови : 3
 
 

Кој да биде администратор? Empty Кој да биде администратор?

Пишување by Miss TeTe* Чет Фед 18, 2010 12:28 am

Епа драги членови Кој да биде администратор? 722369
Имаме три админа а ни треба само 2
па сега тоа е моја одлука и само ЧЛЕНОВИТЕ гласаат не администраторите(се мисли на веки и сара)
ЖАЛАМ ЗА ТОЈ ШТО ЌЕ ИСПАДНЕ, ТОЈ ШТО ЌЕ ДОБИЕ ПОМАЛЦЕ ГЛАСА ИСПАЃА А СЕ БРОЈАТ САМО ГЛАСОВИТЕ СО ПОСТИРАЊЕ!! МНОГУ ВАЖНО, ПРОЧИТАЈТЕ!


Последната промена е направена од Miss TeTe* на Пет Фед 19, 2010 1:58 am. Мислењето е променето 1 пати
Miss TeTe*
Miss TeTe*
Администратор
Администратор

Број на мислења : 100
Репутација : 5
Join date : 2010-02-05
Age : 25

https://demiandselly.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Кој да биде администратор? Empty Re: Кој да биде администратор?

Пишување by An4i Чет Фед 18, 2010 3:15 pm

Vekky треба да остане како администратот
An4i
An4i
Модератор
Модератор

Број на мислења : 156
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Вратете се на почетокот Go down

Кој да биде администратор? Empty Re: Кој да биде администратор?

Пишување by Miss TeTe* Пет Фед 19, 2010 1:58 am

И мојот глас оди за Vekky
Miss TeTe*
Miss TeTe*
Администратор
Администратор

Број на мислења : 100
Репутација : 5
Join date : 2010-02-05
Age : 25

https://demiandselly.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Кој да биде администратор? Empty Re: Кој да биде администратор?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот