Demi Lovato&Selena Gomez forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vekky ......

5 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Vekky ...... Empty Vekky ......

Пишување by SelenaEsposito Саб Фед 06, 2010 2:28 am

Eve za Vekky temicka

Omilena akterka?
Omilen akter?
Rock pesna?
Favourite smiley?
avatar
SelenaEsposito
Администратор
Администратор

Број на мислења : 15
Репутација : 0
Join date : 2010-02-05

Вратете се на почетокот Go down

Vekky ...... Empty Re: Vekky ......

Пишување by Vekky Саб Фед 06, 2010 2:49 am

Omilena akterka? Лу Лопилато, Сел, Деми и Лали
Omilen akter? Пит Ланзани, Алдемар Корреа и Чед Мајкл Муреј
Rock pesna? Is this love - Whitesnake
Favourite smiley? :lol!:
Vekky
Vekky
Администратор
Администратор

Број на мислења : 138
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06
Age : 27
Местолокација : Shopping...

Вратете се на почетокот Go down

Vekky ...... Empty Re: Vekky ......

Пишување by Miss TeTe* Саб Фед 06, 2010 11:49 am

dali bi sakala da bidesh admin na forumov? Vekky ...... Icon_razz
Miss TeTe*
Miss TeTe*
Администратор
Администратор

Број на мислења : 100
Репутација : 5
Join date : 2010-02-05
Age : 25

https://demiandselly.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Vekky ...... Empty Re: Vekky ......

Пишување by Vekky Саб Фед 06, 2010 12:33 pm

Miss TeTe* напиша:dali bi sakala da bidesh admin na forumov? Vekky ...... Icon_razz

Дапзи ама може и мод. Немам ништо против.
Vekky
Vekky
Администратор
Администратор

Број на мислења : 138
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06
Age : 27
Местолокација : Shopping...

Вратете се на почетокот Go down

Vekky ...... Empty Re: Vekky ......

Пишување by An4i Саб Фед 06, 2010 12:35 pm

Омилена боја?
Омилено јадење?
Омилено овошје?
Омилен зеленчук?
An4i
An4i
Модератор
Модератор

Број на мислења : 156
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Вратете се на почетокот Go down

Vekky ...... Empty Re: Vekky ......

Пишување by Vekky Саб Фед 06, 2010 2:27 pm

Омилена боја? Pincky
Омилено јадење? Шпагети и пица
Омилено овошје? Мандарина
Омилен зеленчук? Зелка и Морков
Vekky
Vekky
Администратор
Администратор

Број на мислења : 138
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06
Age : 27
Местолокација : Shopping...

Вратете се на почетокот Go down

Vekky ...... Empty Re: Vekky ......

Пишување by Thiaguella Саб Фед 13, 2010 2:34 pm

Потпис/Аватар
Бионси/Риана
Thiaguella
Thiaguella
Модератор
Модератор

Број на мислења : 76
Репутација : 0
Join date : 2010-02-07
Age : 26

Вратете се на почетокот Go down

Vekky ...... Empty Re: Vekky ......

Пишување by An4i Пон Фед 15, 2010 7:29 pm

Ќе пишеш кај мене?
Што мислиш за мене?
Што сакаш да си кога ке посаснеш?
Економски/Гимназија
Сања/Тамара (Голем Брат ВИП)
An4i
An4i
Модератор
Модератор

Број на мислења : 156
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Вратете се на почетокот Go down

Vekky ...... Empty Re: Vekky ......

Пишување by Thiaguella Нед Фед 21, 2010 10:45 pm

Џастин/Селема (мора да одбереш 1)

ке пишеш ка мене?
Thiaguella
Thiaguella
Модератор
Модератор

Број на мислења : 76
Репутација : 0
Join date : 2010-02-07
Age : 26

Вратете се на почетокот Go down

Vekky ...... Empty Re: Vekky ......

Пишување by Vekky Сре Фед 24, 2010 7:03 pm

Потпис/Аватар- Потпис
Бионси/Риана- Бијонси
Ќе пишеш кај мене?- Дапзи
Што мислиш за мене?- Многу услужлива личност мн добра
Што сакаш да си кога ке посаснеш?- English наставничка или singer нз
Економски/Гимназија- Гимназија
Сања/Тамара (Голем Брат ВИП)- Сања
Џастин/Селема (мора да одбереш 1)- Уф ајде Џас
ке пишеш кај мене?- Дапзи
Vekky
Vekky
Администратор
Администратор

Број на мислења : 138
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06
Age : 27
Местолокација : Shopping...

Вратете се на почетокот Go down

Vekky ...... Empty Re: Vekky ......

Пишување by An4i Чет Фед 25, 2010 2:21 pm

Омилен од Велики Брат ВИП?
омилена од Велики Брат ВИП?
Гледаш ВИП Преживеан?
An4i
An4i
Модератор
Модератор

Број на мислења : 156
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Вратете се на почетокот Go down

Vekky ...... Empty Re: Vekky ......

Пишување by Thiaguella Чет Фед 25, 2010 3:21 pm

Омилена боја

Серанови/Ангели
Thiaguella
Thiaguella
Модератор
Модератор

Број на мислења : 76
Репутација : 0
Join date : 2010-02-07
Age : 26

Вратете се на почетокот Go down

Vekky ...... Empty Re: Vekky ......

Пишување by Vekky Чет Фед 25, 2010 5:58 pm

Омилен од Велики Брат ВИП?-Боки
омилена од Велики Брат ВИП?-Анабелла
Гледаш ВИП Преживеан?-Дапзи
Омилена боја-Пинки
Серанови/Ангели- Ангели
Vekky
Vekky
Администратор
Администратор

Број на мислења : 138
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06
Age : 27
Местолокација : Shopping...

Вратете се на почетокот Go down

Vekky ...... Empty Re: Vekky ......

Пишување by Miss TeTe* Пет Фед 26, 2010 3:12 am

дали би оговарала некое од некои деца на филмовите што се посветиле многу на учењето а се грди и сите им се смеат?
слаб/дебел
сакаш физичко и знаеш гимнастика се да праиш?
Miss TeTe*
Miss TeTe*
Администратор
Администратор

Број на мислења : 100
Репутација : 5
Join date : 2010-02-05
Age : 25

https://demiandselly.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Vekky ...... Empty Re: Vekky ......

Пишување by An4i Пет Фед 26, 2010 6:21 pm

Боки/Лена
Боки/Анабела
Боки/Младен
Боки/Милан
Боки/Ервин
Боки/Алден
An4i
An4i
Модератор
Модератор

Број на мислења : 156
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Вратете се на почетокот Go down

Vekky ...... Empty Re: Vekky ......

Пишување by Vekky Пет Фед 26, 2010 7:57 pm

дали би оговарала некое од некои деца на филмовите што се посветиле многу на учењето а се грди и сите им се смеат?
- Не бидејќи има време тие да го поправат изгледот а оние што се "убави" никогаш нема да можат да го повратат изгубеното.
слаб/дебел- Сеедно
сакаш физичко и знаеш гимнастика се да праиш?- Мразам физичко
Боки/Лена-Боки
Боки/Анабела-Боки
Боки/Младен-Младен
Боки/Милан-Милан
Боки/Ервин-Боки
Боки/Алден-Боки
Vekky
Vekky
Администратор
Администратор

Број на мислења : 138
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06
Age : 27
Местолокација : Shopping...

Вратете се на почетокот Go down

Vekky ...... Empty Re: Vekky ......

Пишување by An4i Пет Фед 26, 2010 8:19 pm

Што правиш во моментов??
На кој фотошоп работиш?(...ако работиш...)
Колку време работиш на фотошоп?(..ако работиш...)
An4i
An4i
Модератор
Модератор

Број на мислења : 156
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Вратете се на почетокот Go down

Vekky ...... Empty Re: Vekky ......

Пишување by Vekky Пет Фед 26, 2010 8:36 pm

Што правиш во моментов?? - Слушам вести Смеење и на форумов
На кој фотошоп работиш?(...ако работиш...) на ЦС2
Колку време работиш на фотошоп?(..ако работиш...) Од денес буквално до вчера работев на фотофилтер
Vekky
Vekky
Администратор
Администратор

Број на мислења : 138
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06
Age : 27
Местолокација : Shopping...

Вратете се на почетокот Go down

Vekky ...... Empty Re: Vekky ......

Пишување by An4i Пет Фед 26, 2010 8:44 pm

Омилена пејачка?
Омилен пејач?
Омилена актерка?
Омилен актер?
Омилена серија?
Омиолен филм?
Омилена песна?
Каква музика слушаш?
An4i
An4i
Модератор
Модератор

Број на мислења : 156
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Вратете се на почетокот Go down

Vekky ...... Empty Re: Vekky ......

Пишување by Thiaguella Пет Фед 26, 2010 9:40 pm

Нај омилен член на форумот
Thiaguella
Thiaguella
Модератор
Модератор

Број на мислења : 76
Репутација : 0
Join date : 2010-02-07
Age : 26

Вратете се на почетокот Go down

Vekky ...... Empty Re: Vekky ......

Пишување by Vekky Саб Фед 27, 2010 12:43 am

Омилена пејачка? Сел,Деми,Лали...
Омилен пејач? Џастин, Питт...
Омилена актерка? Лу Лупилато,Сел,Деми,Лали...
Омилен актер? Питт,Алдемар Кореа,Чед Мајкл Муреј...
Омилена серија? Млади бунтовници, Ангели, богати и сиромашни...
Омиолен филм? Камп Рок, Анодер Синдерела Стори...
Омилена песна? Тhis is me-Demi, Dosta-Elena, Siento-Lali
Каква музика слушаш? Немам определено некој посебен жанр (се освен хард рок и метелика)
Нај омилен член на форумот-Сите си ги сакам тс
Vekky
Vekky
Администратор
Администратор

Број на мислења : 138
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06
Age : 27
Местолокација : Shopping...

Вратете се на почетокот Go down

Vekky ...... Empty Re: Vekky ......

Пишување by An4i Саб Фед 27, 2010 11:50 am

Луисана Лупилато/Селена/Деми/Лали
An4i
An4i
Модератор
Модератор

Број на мислења : 156
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Вратете се на почетокот Go down

Vekky ...... Empty Re: Vekky ......

Пишување by Vekky Вто Мар 02, 2010 6:25 pm

Луисана Лупилато/Селена/Деми/Лали- Леле сите си ги сакам и тоа мн мн
Vekky
Vekky
Администратор
Администратор

Број на мислења : 138
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06
Age : 27
Местолокација : Shopping...

Вратете се на почетокот Go down

Vekky ...... Empty Re: Vekky ......

Пишување by Thiaguella Пон Мар 08, 2010 12:42 am

мсн/скајп

ФБ/ХИ5

Лали/Селна

Мислиш ли дека те мразам?

Ке пишеш кај мене?
Thiaguella
Thiaguella
Модератор
Модератор

Број на мислења : 76
Репутација : 0
Join date : 2010-02-07
Age : 26

Вратете се на почетокот Go down

Vekky ...... Empty Re: Vekky ......

Пишување by An4i Саб Мар 13, 2010 10:56 am

Што најмногу сакаш да правиш??
An4i
An4i
Модератор
Модератор

Број на мислења : 156
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Вратете се на почетокот Go down

Vekky ...... Empty Re: Vekky ......

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот