Барај
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Асоцијација
Demi Lovato&Selena Gomez forum - Portal EmptyСре Јун 16, 2010 11:33 pm by Лали-Еуге

» Прво лого
Demi Lovato&Selena Gomez forum - Portal EmptyСре Јун 16, 2010 11:31 pm by Лали-Еуге

» Во моментов...
Demi Lovato&Selena Gomez forum - Portal EmptyНед Апр 18, 2010 10:16 am by An4i

» Selena Gomez-Naturally
Demi Lovato&Selena Gomez forum - Portal EmptyНед Апр 18, 2010 10:14 am by An4i

» Селена во Шпанија
Demi Lovato&Selena Gomez forum - Portal EmptyСре Мар 31, 2010 9:37 pm by Vekky

» Оф топик
Demi Lovato&Selena Gomez forum - Portal EmptyСре Мар 31, 2010 8:40 pm by Vekky

» Моментално слушам...
Demi Lovato&Selena Gomez forum - Portal EmptyСре Мар 31, 2010 8:39 pm by Vekky

» Oцени го потписот на тој пред тебе...
Demi Lovato&Selena Gomez forum - Portal EmptyСре Мар 31, 2010 6:48 pm by Thiaguella

» Измисли прекар за тој што пишувал пред тебе
Demi Lovato&Selena Gomez forum - Portal EmptyСре Мар 31, 2010 6:47 pm by Thiaguella

» sMiley *
Demi Lovato&Selena Gomez forum - Portal EmptyНед Мар 28, 2010 10:59 pm by Vekky

Affiliates
free forum

Селена во Шпанија

Сре Мар 31, 2010 9:37 pm by Vekky

Сел сега се наоѓа во Мадрид, Шпанија за да го промовира нејзиниот нов албум
"Kiss & Tell". Во Шпанија Сел беше дочекана како што и доликува на ѕвезда од нејзин ранг, имено таа постојано е опкружена од фанови и новинари. …

[ Full reading ]

Comments: 0

И Деми излегува со еден Џонас!

Сре Мар 17, 2010 12:41 am by Vekky

Пред неколку дена или поточно во петокот Деми гостуваше во емисијата Access Hollywood на Били Буш.
Во една замка од прашања Буш извлече признание од Деми дека е во врска и тоа со Џо Џонас. И само два дена по ова интервју Деми и …

[ Full reading ]

Comments: 0

Да навиваме за Деми и Сел

Пет Фед 26, 2010 1:07 am by Vekky

Сел и Деми благодарение на нивниот заеднички филм "Princess protection program" и извонредниот талент кој го поседуваат се номинирани во категоријата за најдобра изведба во филм, мини серија или документарец на 31-те по ред …

[ Full reading ]

Comments: 0

Селена Гомез на ПОП КОН

Пон Фед 22, 2010 1:05 am by Vekky

Селена Гомез присуствуваше и беше дел од ПОП КОН во Њу Јорк во Nassau Coliseum вчера на 20 Фебруари 2010. Сел ги воодушеви своите фанови појавувајќи се во прекрасен светкав фустан таа ја отвори вечерта на ПОП КОН со нејзината …

[ Full reading ]

Comments: 2

Нова линија облека на Селена

Пет Фед 12, 2010 7:00 pm by Vekky

Креативноста на Сел нема граници. Таа дизајнираше облека за нејзината колекција "Dreaming Out Loud" (која беше најавувана за крајот на Октомври). На оваа облека се забележува дека Сел е всуштност боем со стил.

Погледнете …

[ Full reading ]

Comments: 0

Ник и Селена повторно заедно ?!

Нед Фед 07, 2010 12:10 pm by Vekky

Додека Ник,Селена и Џо излегуваа од "Phillipe Chows" еден фан дофрлил дека изгледале многу убаво заедно (мислејќи на Ник и Селена). На што Ник одговорил само со едно "Благодарам".
Ние со сигурност не знаеме да ви …

[ Full reading ]

Comments: 0

Statistics
Постојат b>21 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е Лали-Еуге

Нашите членови се испратиле точно 553 мислења in 67 subjects
Кој е он-лајн?
In total there is 1 user online :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 1 Гост

Никој

[ View the whole list ]


Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 11 во Пет Јун 16, 2017 8:50 am