Demi Lovato&Selena Gomez forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Demi&Selena Пари

Go down

Demi&Selena Пари Empty Demi&Selena Пари

Пишување by Miss TeTe* Саб Фед 06, 2010 4:12 pm

1. Администраторите започнуваат со 10 000$
2. Модераторите со 5000$
3. Уредувачите со 1000$
4. Обичните членови со 50$

Парите можете да ги добиете:
1. Со изработка на нарачки.
2. Со постување, отворање теми.
3. Журка (Coming Soon)

Парите можете да ги трошите на:
1. Нарачување
2. Журка (Coming Soon)
Miss TeTe*
Miss TeTe*
Администратор
Администратор

Број на мислења : 100
Репутација : 5
Join date : 2010-02-05
Age : 25

https://demiandselly.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот