Demi Lovato&Selena Gomez forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

кимче(kime_kim)

4 posters

Go down

кимче(kime_kim) Empty кимче(kime_kim)

Пишување by Miss TeTe* Саб Фед 06, 2010 7:29 pm

Еве тема и за тебе
1. Што мислиш за мене?
2. Од каде дозна за форумов?
3. Што мислиш, на скала од 1 до 10, колкав професионалец во пс сум?
4. Што мислиш за овој лоок горе?
Miss TeTe*
Miss TeTe*
Администратор
Администратор

Број на мислења : 100
Репутација : 5
Join date : 2010-02-05
Age : 25

https://demiandselly.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

кимче(kime_kim) Empty Re: кимче(kime_kim)

Пишување by An4i Саб Фед 06, 2010 9:31 pm

Што мислиш за мене?
Омилено јадење?
An4i
An4i
Модератор
Модератор

Број на мислења : 156
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Вратете се на почетокот Go down

кимче(kime_kim) Empty Re: кимче(kime_kim)

Пишување by Thiaguella Нед Фед 07, 2010 1:41 pm

Деми/Селена

Мајли/Деми/Селена
Thiaguella
Thiaguella
Модератор
Модератор

Број на мислења : 76
Репутација : 0
Join date : 2010-02-07
Age : 26

Вратете се на почетокот Go down

кимче(kime_kim) Empty Re: кимче(kime_kim)

Пишување by kime_kim Нед Фед 07, 2010 5:19 pm

1. Што мислиш за мене?-За тебе се најјјј....
2. Од каде дозна за форумов?Ми пратиа по пп на форумон од Ангели....
3. Што мислиш, на скала од 1 до 10, колкав професионалец во пс сум?-10...
4. Што мислиш за овој лоок горе?-Преубав е....
----------------------------------------------------------------
Што мислиш за мене?-И за тебе најјј........
Омилено јадење?-Риба,Ориз,Пица и Помфрит.....
-------------------------------------------------------------------
Деми/Селена-Двете ако мора една тоа нека е Деми.....

Мајли/Деми/Селена-Деми.....
----------------------------------------------------------------------------
kime_kim
kime_kim

Број на мислења : 13
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Вратете се на почетокот Go down

кимче(kime_kim) Empty Re: кимче(kime_kim)

Пишување by An4i Пон Фед 15, 2010 7:30 pm

Ќе пишеш кај мене?
Што мислиш за мене?
Што сакаш да си кога ке посаснеш?
Економски/Гимназија
Сања/Тамара (Голем Брат ВИП)
An4i
An4i
Модератор
Модератор

Број на мислења : 156
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Вратете се на почетокот Go down

кимче(kime_kim) Empty Re: кимче(kime_kim)

Пишување by Thiaguella Нед Фед 21, 2010 10:37 pm

Кажи нешто повеке за тебе?
Thiaguella
Thiaguella
Модератор
Модератор

Број на мислења : 76
Репутација : 0
Join date : 2010-02-07
Age : 26

Вратете се на почетокот Go down

кимче(kime_kim) Empty Re: кимче(kime_kim)

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот