Demi Lovato&Selena Gomez forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ЗА СИТЕ ЧЛЕНОВИ

3 posters

Go down

ЗА СИТЕ ЧЛЕНОВИ Empty ЗА СИТЕ ЧЛЕНОВИ

Пишување by Vekky Пет Фед 12, 2010 10:47 pm

Поради потребата на овој форум од модератори и надгледувачи решивме да ги активираме нашите членовите.

Првите 3 члена со направени 35 мислења и донесени 10 членови ќе станат модератори.

Првите 5 члена со 25 мислења и донесени 5 членови ќе станат надгледувачи.
Vekky
Vekky
Администратор
Администратор

Број на мислења : 138
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06
Age : 27
Местолокација : Shopping...

Вратете се на почетокот Go down

ЗА СИТЕ ЧЛЕНОВИ Empty Re: ЗА СИТЕ ЧЛЕНОВИ

Пишување by Thiaguella Саб Фед 13, 2010 1:40 pm

Јас се согласувам
Thiaguella
Thiaguella
Модератор
Модератор

Број на мислења : 76
Репутација : 0
Join date : 2010-02-07
Age : 26

Вратете се на почетокот Go down

ЗА СИТЕ ЧЛЕНОВИ Empty Re: ЗА СИТЕ ЧЛЕНОВИ

Пишување by Miss TeTe* Нед Фед 14, 2010 6:39 pm

se prijavuvash?
Miss TeTe*
Miss TeTe*
Администратор
Администратор

Број на мислења : 100
Репутација : 5
Join date : 2010-02-05
Age : 25

https://demiandselly.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

ЗА СИТЕ ЧЛЕНОВИ Empty Re: ЗА СИТЕ ЧЛЕНОВИ

Пишување by Thiaguella Нед Фед 14, 2010 9:49 pm

Da
Thiaguella
Thiaguella
Модератор
Модератор

Број на мислења : 76
Репутација : 0
Join date : 2010-02-07
Age : 26

Вратете се на почетокот Go down

ЗА СИТЕ ЧЛЕНОВИ Empty Re: ЗА СИТЕ ЧЛЕНОВИ

Пишување by Miss TeTe* Нед Фед 14, 2010 10:22 pm

za shto?
Miss TeTe*
Miss TeTe*
Администратор
Администратор

Број на мислења : 100
Репутација : 5
Join date : 2010-02-05
Age : 25

https://demiandselly.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

ЗА СИТЕ ЧЛЕНОВИ Empty Re: ЗА СИТЕ ЧЛЕНОВИ

Пишување by Thiaguella Нед Фед 14, 2010 10:43 pm

За модератор
Thiaguella
Thiaguella
Модератор
Модератор

Број на мислења : 76
Репутација : 0
Join date : 2010-02-07
Age : 26

Вратете се на почетокот Go down

ЗА СИТЕ ЧЛЕНОВИ Empty Re: ЗА СИТЕ ЧЛЕНОВИ

Пишување by Miss TeTe* Нед Фед 14, 2010 11:31 pm

направи 35 мислења и донеси 5 члена што ќе кажат кој ги донел (проверувам ИП!)
Miss TeTe*
Miss TeTe*
Администратор
Администратор

Број на мислења : 100
Репутација : 5
Join date : 2010-02-05
Age : 25

https://demiandselly.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

ЗА СИТЕ ЧЛЕНОВИ Empty Re: ЗА СИТЕ ЧЛЕНОВИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот