Demi Lovato&Selena Gomez forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добредојде!

2 posters

Go down

Добредојде! Empty Добредојде!

Пишување by sMiley Нед Мар 14, 2010 8:07 pm

Здраво ... Јас сум Тања,имам 11 години и сум од Богданци,Гевгелија.
Поточно ме знаете од 1001 Ноќ Форумот - ceyda duvenci
и од Општ Македонски Форум - sMiley.
Па се надевам дека овде ќе запознаам многу добри луѓе и дека ќе се дружиме и забавуваме. Заби
sMiley
sMiley

Број на мислења : 10
Репутација : 0
Join date : 2010-03-14

Вратете се на почетокот Go down

Добредојде! Empty Re: Добредојде!

Пишување by Vekky Вто Мар 16, 2010 8:03 pm

Добредојде Тања!
Vekky
Vekky
Администратор
Администратор

Број на мислења : 138
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06
Age : 27
Местолокација : Shopping...

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот