Demi Lovato&Selena Gomez forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ангела (An4i)

4 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Ангела (An4i) Empty Ангела (An4i)

Пишување by Miss TeTe* Саб Фед 06, 2010 12:49 pm

Омилена боја?
Омилена песна?
Омилена актерка и актер?
Miss TeTe*
Miss TeTe*
Администратор
Администратор

Број на мислења : 100
Репутација : 5
Join date : 2010-02-05
Age : 25

https://demiandselly.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Ангела (An4i) Empty Re: Ангела (An4i)

Пишување by An4i Саб Фед 06, 2010 12:51 pm

Сите али ај еве ке издвојам една......розева
Моментлно-Лејди Гага -Love Games
Селена и Роберт Патинсон
An4i
An4i
Модератор
Модератор

Број на мислења : 156
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Вратете се на почетокот Go down

Ангела (An4i) Empty Re: Ангела (An4i)

Пишување by Thiaguella Саб Фед 13, 2010 2:36 pm

Деми/Мајли

омилена сериа?

Мајкал Џексон/Тоше
Thiaguella
Thiaguella
Модератор
Модератор

Број на мислења : 76
Репутација : 0
Join date : 2010-02-07
Age : 26

Вратете се на почетокот Go down

Ангела (An4i) Empty Re: Ангела (An4i)

Пишување by An4i Пон Фед 15, 2010 7:27 pm

Мајли
Ангели
Тоше
An4i
An4i
Модератор
Модератор

Број на мислења : 156
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Вратете се на почетокот Go down

Ангела (An4i) Empty Re: Ангела (An4i)

Пишување by Vekky Сре Фед 24, 2010 7:08 pm

Simply the best/My heart will go on
Мајли/Деми
Некст тајм/Слаткаристика
Vekky
Vekky
Администратор
Администратор

Број на мислења : 138
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06
Age : 27
Местолокација : Shopping...

Вратете се на почетокот Go down

Ангела (An4i) Empty Re: Ангела (An4i)

Пишување by An4i Чет Фед 25, 2010 2:22 pm

Simply the best/My heart will go on - My heart will go on
Мајли/Деми-Мајли
Некст тајм/Слаткаристика-Слаткар
An4i
An4i
Модератор
Модератор

Број на мислења : 156
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Вратете се на почетокот Go down

Ангела (An4i) Empty Re: Ангела (An4i)

Пишување by Thiaguella Чет Фед 25, 2010 3:20 pm

Зек Ефрон/Џастин Биебер

Сел/Селна
Thiaguella
Thiaguella
Модератор
Модератор

Број на мислења : 76
Репутација : 0
Join date : 2010-02-07
Age : 26

Вратете се на почетокот Go down

Ангела (An4i) Empty Re: Ангела (An4i)

Пишување by An4i Чет Фед 25, 2010 3:21 pm

Џастин Биебер

Како мислиш па истата е
An4i
An4i
Модератор
Модератор

Број на мислења : 156
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Вратете се на почетокот Go down

Ангела (An4i) Empty Re: Ангела (An4i)

Пишување by Thiaguella Чет Фед 25, 2010 3:23 pm

An4i напиша:Џастин Биебер

Како мислиш па истата е

Како е поубаво Сел или Селена
Thiaguella
Thiaguella
Модератор
Модератор

Број на мислења : 76
Репутација : 0
Join date : 2010-02-07
Age : 26

Вратете се на почетокот Go down

Ангела (An4i) Empty Re: Ангела (An4i)

Пишување by An4i Чет Фед 25, 2010 3:25 pm

Селена
An4i
An4i
Модератор
Модератор

Број на мислења : 156
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Вратете се на почетокот Go down

Ангела (An4i) Empty Re: Ангела (An4i)

Пишување by Thiaguella Чет Фед 25, 2010 3:28 pm

Гомез/Ловато
Thiaguella
Thiaguella
Модератор
Модератор

Број на мислења : 76
Репутација : 0
Join date : 2010-02-07
Age : 26

Вратете се на почетокот Go down

Ангела (An4i) Empty Re: Ангела (An4i)

Пишување by An4i Чет Фед 25, 2010 3:30 pm

Гомез
An4i
An4i
Модератор
Модератор

Број на мислења : 156
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Вратете се на почетокот Go down

Ангела (An4i) Empty Re: Ангела (An4i)

Пишување by Thiaguella Чет Фед 25, 2010 3:31 pm

Аналиа/Ѓумош
Thiaguella
Thiaguella
Модератор
Модератор

Број на мислења : 76
Репутација : 0
Join date : 2010-02-07
Age : 26

Вратете се на почетокот Go down

Ангела (An4i) Empty Re: Ангела (An4i)

Пишување by An4i Чет Фед 25, 2010 3:46 pm

Ѓумуш
An4i
An4i
Модератор
Модератор

Број на мислења : 156
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Вратете се на почетокот Go down

Ангела (An4i) Empty Re: Ангела (An4i)

Пишување by Miss TeTe* Пет Фед 26, 2010 3:13 am

Глеаш Ѓумуш? Ангела (An4i) 74988
Miss TeTe*
Miss TeTe*
Администратор
Администратор

Број на мислења : 100
Репутација : 5
Join date : 2010-02-05
Age : 25

https://demiandselly.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Ангела (An4i) Empty Re: Ангела (An4i)

Пишување by An4i Пет Фед 26, 2010 6:22 pm

Да сега пред некоја епизода го загледав,и некако интересна ми е
An4i
An4i
Модератор
Модератор

Број на мислења : 156
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Вратете се на почетокот Go down

Ангела (An4i) Empty Re: Ангела (An4i)

Пишување by Vekky Пет Фед 26, 2010 8:00 pm

Биебер/Ланзани
Џонас Брадерс/Грин деј
Vekky
Vekky
Администратор
Администратор

Број на мислења : 138
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06
Age : 27
Местолокација : Shopping...

Вратете се на почетокот Go down

Ангела (An4i) Empty Re: Ангела (An4i)

Пишување by An4i Пет Фед 26, 2010 8:21 pm

Биебер
Џонас Брадерс бидејки Грин деј не ги слушам
An4i
An4i
Модератор
Модератор

Број на мислења : 156
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Вратете се на почетокот Go down

Ангела (An4i) Empty Re: Ангела (An4i)

Пишување by Vekky Пет Фед 26, 2010 8:37 pm

Валтко Илиевски/Влатко Лозановски
Ванеса/Ешли
Vekky
Vekky
Администратор
Администратор

Број на мислења : 138
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06
Age : 27
Местолокација : Shopping...

Вратете се на почетокот Go down

Ангела (An4i) Empty Re: Ангела (An4i)

Пишување by An4i Пет Фед 26, 2010 8:46 pm

Vekky напиша:Валтко Илиевски/Влатко Лозановски-нзззз,и двајцата
Ванеса/Ешли-и двете ама ај ја одбирам Ешли
An4i
An4i
Модератор
Модератор

Број на мислења : 156
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Вратете се на почетокот Go down

Ангела (An4i) Empty Re: Ангела (An4i)

Пишување by Thiaguella Пет Фед 26, 2010 9:37 pm

Ангели/Бандини
Thiaguella
Thiaguella
Модератор
Модератор

Број на мислења : 76
Репутација : 0
Join date : 2010-02-07
Age : 26

Вратете се на почетокот Go down

Ангела (An4i) Empty Re: Ангела (An4i)

Пишување by An4i Пет Фед 26, 2010 11:28 pm

Ангели
An4i
An4i
Модератор
Модератор

Број на мислења : 156
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Вратете се на почетокот Go down

Ангела (An4i) Empty Re: Ангела (An4i)

Пишување by Vekky Саб Фед 27, 2010 12:49 am

Бандини/Ѓумуш
Vekky
Vekky
Администратор
Администратор

Број на мислења : 138
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06
Age : 27
Местолокација : Shopping...

Вратете се на почетокот Go down

Ангела (An4i) Empty Re: Ангела (An4i)

Пишување by An4i Саб Фед 27, 2010 11:52 am

Ѓумуш
Бандини не гледам
An4i
An4i
Модератор
Модератор

Број на мислења : 156
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Вратете се на почетокот Go down

Ангела (An4i) Empty Re: Ангела (An4i)

Пишување by Thiaguella Пон Мар 08, 2010 12:46 am

Тоше/Селена

Ангели (сите актери и актерки што играат во сериаата)/Селена

Редовно ги гледаш ангели?

Дали мислиш дека те мразам?

Дали мислиш дека те сакам?

Ме мразиш ли затоа што не сум фан на Селена (искрено)?

Дали ти здодеав што цело време те прашувам нешто во врска со Ангели?
Thiaguella
Thiaguella
Модератор
Модератор

Број на мислења : 76
Репутација : 0
Join date : 2010-02-07
Age : 26

Вратете се на почетокот Go down

Ангела (An4i) Empty Re: Ангела (An4i)

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот