Demi Lovato&Selena Gomez forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ангела (An4i)

4 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Ангела (An4i) - Page 2 Empty Re: Ангела (An4i)

Пишување by An4i Саб Мар 13, 2010 10:59 am

Тоше/Селена -И двајцата не можам да бирам меѓу нив

Ангели (сите актери и актерки што играат во сериаата)/Селена-Ни ова не можам да изберам зашто стварно и Ангели и Селена ги сакам

Редовно ги гледаш ангели?-Понеделник и Среда не гледам зашто одам на курс по англиски

Дали мислиш дека те мразам?Па мислам дека не,ама твое е да одлучиш

Дали мислиш дека те сакам?Исто како погоре

Ме мразиш ли затоа што не сум фан на Селена (искрено)?Не ,јас едноставно повеќе ја сакам Селена и немам ништо против фановите на Деми

Дали ти здодеав што цело време те прашувам нешто во врска со Ангели?Ноуп
An4i
An4i
Модератор
Модератор

Број на мислења : 156
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Вратете се на почетокот Go down

Ангела (An4i) - Page 2 Empty Re: Ангела (An4i)

Пишување by Vekky Вто Мар 16, 2010 7:26 pm

Лали/Еуге
Деми/Тејлор
Селена/Мајли
Хари Потер/Твајлајт
Vekky
Vekky
Администратор
Администратор

Број на мислења : 138
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06
Age : 27
Местолокација : Shopping...

Вратете се на почетокот Go down

Ангела (An4i) - Page 2 Empty Re: Ангела (An4i)

Пишување by An4i Нед Мар 21, 2010 12:17 pm

Лали/Еуге-Лали
Деми/Тејлор-И двете
Селена/Мајли-Селена
Хари Потер/Твајлајт-Хари Потер
An4i
An4i
Модератор
Модератор

Број на мислења : 156
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Вратете се на почетокот Go down

Ангела (An4i) - Page 2 Empty Re: Ангела (An4i)

Пишување by Vekky Пон Мар 22, 2010 2:03 am

Мобилен/Компјутер
Фотофилтер/Фотошоп
Бијонси/Ријана
Мар/Хаз
Vekky
Vekky
Администратор
Администратор

Број на мислења : 138
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06
Age : 27
Местолокација : Shopping...

Вратете се на почетокот Go down

Ангела (An4i) - Page 2 Empty Re: Ангела (An4i)

Пишување by An4i Пон Мар 22, 2010 3:33 pm

Мобилен/Компјутер-Компијутер
Фотофилтер/Фотошоп-Фотошоп
Бијонси/Ријана-Ријана
Мар/Хаз-Мар
An4i
An4i
Модератор
Модератор

Број на мислења : 156
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Вратете се на почетокот Go down

Ангела (An4i) - Page 2 Empty Re: Ангела (An4i)

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот