Demi Lovato&Selena Gomez forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Омилено/а...

+6
Lara_Love_Selly_Demy
kime_kim
СимоннаГ.
Miss TeTe*
analia forever
SelenaEsposito
10 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Омилено/а... - Page 2 Empty Re: Омилено/а...

Пишување by An4i Пет Фед 26, 2010 8:15 pm

Џастин
Деми/Сел
An4i
An4i
Модератор
Модератор

Број на мислења : 156
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Вратете се на почетокот Go down

Омилено/а... - Page 2 Empty Re: Омилено/а...

Пишување by Vekky Пет Фед 26, 2010 8:33 pm

Сел
Мајли/Хана Монтана
Vekky
Vekky
Администратор
Администратор

Број на мислења : 138
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06
Age : 27
Местолокација : Shopping...

Вратете се на почетокот Go down

Омилено/а... - Page 2 Empty Re: Омилено/а...

Пишување by An4i Пет Фед 26, 2010 9:17 pm

Мајли
Анахи/Маите
An4i
An4i
Модератор
Модератор

Број на мислења : 156
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Вратете се на почетокот Go down

Омилено/а... - Page 2 Empty Re: Омилено/а...

Пишување by Thiaguella Пет Фед 26, 2010 9:31 pm

Се извинувам јас гледам на 1 страна па затоа пишувам Пит

Маите


Мајли/Анахи
Thiaguella
Thiaguella
Модератор
Модератор

Број на мислења : 76
Репутација : 0
Join date : 2010-02-07
Age : 27

Вратете се на почетокот Go down

Омилено/а... - Page 2 Empty Re: Омилено/а...

Пишување by Vekky Саб Фед 27, 2010 12:45 am

Мајли
Куче/Маче
Vekky
Vekky
Администратор
Администратор

Број на мислења : 138
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06
Age : 27
Местолокација : Shopping...

Вратете се на почетокот Go down

Омилено/а... - Page 2 Empty Re: Омилено/а...

Пишување by An4i Саб Фед 27, 2010 11:53 am

Маче
Село/Град
An4i
An4i
Модератор
Модератор

Број на мислења : 156
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Вратете се на почетокот Go down

Омилено/а... - Page 2 Empty Re: Омилено/а...

Пишување by Vekky Саб Фед 27, 2010 2:56 pm

Двете
Твајлајт/Аватар
Vekky
Vekky
Администратор
Администратор

Број на мислења : 138
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06
Age : 27
Местолокација : Shopping...

Вратете се на почетокот Go down

Омилено/а... - Page 2 Empty Re: Омилено/а...

Пишување by Thiaguella Нед Фед 28, 2010 12:40 am

Твајлајт

Бионси/Риана
Thiaguella
Thiaguella
Модератор
Модератор

Број на мислења : 76
Репутација : 0
Join date : 2010-02-07
Age : 27

Вратете се на почетокот Go down

Омилено/а... - Page 2 Empty Re: Омилено/а...

Пишување by An4i Нед Фед 28, 2010 12:26 pm

Рајана се пишува ЛоЛ
2012/Аватар
An4i
An4i
Модератор
Модератор

Број на мислења : 156
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Вратете се на почетокот Go down

Омилено/а... - Page 2 Empty Re: Омилено/а...

Пишување by Lara_Love_Selly_Demy Нед Мар 07, 2010 10:16 pm

Аватар

Омилен филм
Lara_Love_Selly_Demy
Lara_Love_Selly_Demy

Број на мислења : 10
Репутација : 0
Join date : 2010-02-07

Вратете се на почетокот Go down

Омилено/а... - Page 2 Empty Re: Омилено/а...

Пишување by Thiaguella Пон Мар 08, 2010 12:35 am

Twilight 1 i 2,Titanik,camp rock


Taylor Swift/Jonas Brothers
Thiaguella
Thiaguella
Модератор
Модератор

Број на мислења : 76
Репутација : 0
Join date : 2010-02-07
Age : 27

Вратете се на почетокот Go down

Омилено/а... - Page 2 Empty Re: Омилено/а...

Пишување by An4i Саб Мар 13, 2010 11:01 am

Taylor Swift
Омилено смајли?
An4i
An4i
Модератор
Модератор

Број на мислења : 156
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Вратете се на почетокот Go down

Омилено/а... - Page 2 Empty Re: Омилено/а...

Пишување by Thiaguella Нед Мар 14, 2010 2:31 pm

тс

Twilight/Аватар
Thiaguella
Thiaguella
Модератор
Модератор

Број на мислења : 76
Репутација : 0
Join date : 2010-02-07
Age : 27

Вратете се на почетокот Go down

Омилено/а... - Page 2 Empty Re: Омилено/а...

Пишување by sMiley Нед Мар 14, 2010 8:21 pm

Аватар
Thiago / Ramiro
sMiley
sMiley

Број на мислења : 10
Репутација : 0
Join date : 2010-03-14

Вратете се на почетокот Go down

Омилено/а... - Page 2 Empty Re: Омилено/а...

Пишување by Vekky Вто Мар 16, 2010 8:26 pm

Тиагитис

Тејлор Свифт/Тјлор Лаутер
Vekky
Vekky
Администратор
Администратор

Број на мислења : 138
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06
Age : 27
Местолокација : Shopping...

Вратете се на почетокот Go down

Омилено/а... - Page 2 Empty Re: Омилено/а...

Пишување by sMiley Сре Мар 17, 2010 3:10 pm

тејз свифт уууу
омилено годишно време?
sMiley
sMiley

Број на мислења : 10
Репутација : 0
Join date : 2010-03-14

Вратете се на почетокот Go down

Омилено/а... - Page 2 Empty Re: Омилено/а...

Пишување by Vekky Сре Мар 17, 2010 9:28 pm

Зима (сакам кога се е бело)

Camp Rock/Hannah Montana The Movie
Vekky
Vekky
Администратор
Администратор

Број на мислења : 138
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06
Age : 27
Местолокација : Shopping...

Вратете се на почетокот Go down

Омилено/а... - Page 2 Empty Re: Омилено/а...

Пишување by sMiley Саб Мар 20, 2010 2:21 pm

Hannah Montana The Movie уууу ( на ништо не кажувам НЕ штом е за мајли )
Demi/Selena ( е ај да ве видам сега Нананнана )
sMiley
sMiley

Број на мислења : 10
Репутација : 0
Join date : 2010-03-14

Вратете се на почетокот Go down

Омилено/а... - Page 2 Empty Re: Омилено/а...

Пишување by Vekky Нед Мар 21, 2010 4:35 am

Селена ми е по убава, а Деми ми пее пре убаво (двете уууу )

Ланзани/Биебер/Патинсон
Vekky
Vekky
Администратор
Администратор

Број на мислења : 138
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06
Age : 27
Местолокација : Shopping...

Вратете се на почетокот Go down

Омилено/а... - Page 2 Empty Re: Омилено/а...

Пишување by An4i Нед Мар 21, 2010 12:11 pm

Ланзани
Велики Брат/Велики Брат ВИП
An4i
An4i
Модератор
Модератор

Број на мислења : 156
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Вратете се на почетокот Go down

Омилено/а... - Page 2 Empty Re: Омилено/а...

Пишување by Vekky Пон Мар 22, 2010 1:56 am

Велики Брат ВИП

ексклузив/бекстејџ
Vekky
Vekky
Администратор
Администратор

Број на мислења : 138
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06
Age : 27
Местолокација : Shopping...

Вратете се на почетокот Go down

Омилено/а... - Page 2 Empty Re: Омилено/а...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот