Demi Lovato&Selena Gomez forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miss TeTe*

+2
Miss TeTe*
Vekky
6 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Miss TeTe* - Page 2 Empty Re: Miss TeTe*

Пишување by Vekky Саб Фед 27, 2010 12:51 am

Sortelligo/Mi pecado/Cuidado con el angel
Hannah Montana the movie/Camp Rock
Vekky
Vekky
Администратор
Администратор

Број на мислења : 138
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06
Age : 27
Местолокација : Shopping...

Вратете се на почетокот Go down

Miss TeTe* - Page 2 Empty Re: Miss TeTe*

Пишување by An4i Саб Фед 27, 2010 11:51 am

Луисиана Лупилато/Селена/Деми/Лали
An4i
An4i
Модератор
Модератор

Број на мислења : 156
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Вратете се на почетокот Go down

Miss TeTe* - Page 2 Empty Re: Miss TeTe*

Пишување by Thiaguella Пон Мар 08, 2010 12:39 am

Маркос/Ѓиџе
Ева/Африка
Thiaguella
Thiaguella
Модератор
Модератор

Број на мислења : 76
Репутација : 0
Join date : 2010-02-07
Age : 26

Вратете се на почетокот Go down

Miss TeTe* - Page 2 Empty Re: Miss TeTe*

Пишување by Miss TeTe* Сре Мар 10, 2010 3:46 pm

Маркос/Ѓиџе - Маркос бее!
Ева/Африка - Ева!
Луисиана Лупилато/Селена/Деми/Лали - што интересен случај. Селена.
Sortelligo/Mi pecado/Cuidado con el angel - Внимателно со ангелот
Hannah Montana the movie/Camp Rock - ни еден не имам гледано но хана монтана
Јупиии снеег! / тс - 2то

Ке пишеш кај мене? - хммм, ќе размислам
JK- Insomnia/Наташа Беквалац-300 степени - Инсомниа
Колку време работиш на фотошоп? - околу 9 месеци
На кој фотошоп работиш? - CS2
Зек/Ланзани/ - Lanzani
Перреа/Биебер - Perea of course!
Miss TeTe*
Miss TeTe*
Администратор
Администратор

Број на мислења : 100
Репутација : 5
Join date : 2010-02-05
Age : 25

https://demiandselly.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Miss TeTe* - Page 2 Empty Re: Miss TeTe*

Пишување by An4i Саб Мар 13, 2010 10:56 am

Што најмногу сакаш да правиш??
An4i
An4i
Модератор
Модератор

Број на мислења : 156
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Вратете се на почетокот Go down

Miss TeTe* - Page 2 Empty Re: Miss TeTe*

Пишување by Miss TeTe* Нед Мар 14, 2010 12:55 am

Што најмногу сакаш да правиш?? - да гледам филм, да читам книга или да работам на пс.
Miss TeTe*
Miss TeTe*
Администратор
Администратор

Број на мислења : 100
Репутација : 5
Join date : 2010-02-05
Age : 25

https://demiandselly.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Miss TeTe* - Page 2 Empty Re: Miss TeTe*

Пишување by Vekky Вто Мар 16, 2010 7:24 pm

Лали/Еуге
Деми/Тејлор
Селена/Мајли
Хари Потер/Твајлајт
Vekky
Vekky
Администратор
Администратор

Број на мислења : 138
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06
Age : 27
Местолокација : Shopping...

Вратете се на почетокот Go down

Miss TeTe* - Page 2 Empty Re: Miss TeTe*

Пишување by An4i Нед Мар 21, 2010 12:16 pm

Skype/Msn/Facebook/Hi5
Skype/Facebook
Facebook/Msn
Skype/Hi5
An4i
An4i
Модератор
Модератор

Број на мислења : 156
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Вратете се на почетокот Go down

Miss TeTe* - Page 2 Empty Re: Miss TeTe*

Пишување by Vekky Пон Мар 22, 2010 2:02 am

Мобилен/Компјутер
Фотофилтер/Фотошоп
Бијонси/Ријана
Лали/Еуге
Мар/Хаз
Vekky
Vekky
Администратор
Администратор

Број на мислења : 138
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06
Age : 27
Местолокација : Shopping...

Вратете се на почетокот Go down

Miss TeTe* - Page 2 Empty Re: Miss TeTe*

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот