Demi Lovato&Selena Gomez forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Оф топик

+5
Lara_Love_Selly_Demy
kime_kim
An4i
Miss TeTe*
SelenaEsposito
9 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Оф топик Empty Оф топик

Пишување by SelenaEsposito Саб Фед 06, 2010 2:49 am

Ова е оф топик!
avatar
SelenaEsposito
Администратор
Администратор

Број на мислења : 15
Репутација : 0
Join date : 2010-02-05

Вратете се на почетокот Go down

Оф топик Empty Re: Оф топик

Пишување by Miss TeTe* Саб Фед 06, 2010 11:45 am

Оф топик Sleep ми ее
никој нема xD
Miss TeTe*
Miss TeTe*
Администратор
Администратор

Број на мислења : 100
Репутација : 5
Join date : 2010-02-05
Age : 25

https://demiandselly.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Оф топик Empty Re: Оф топик

Пишување by An4i Саб Фед 06, 2010 12:25 pm

јас сум тука :D
An4i
An4i
Модератор
Модератор

Број на мислења : 156
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Вратете се на почетокот Go down

Оф топик Empty Re: Оф топик

Пишување by Miss TeTe* Саб Фед 06, 2010 12:25 pm

еве јас уредувам правила, информации... Оф топик Icon_smile
Miss TeTe*
Miss TeTe*
Администратор
Администратор

Број на мислења : 100
Репутација : 5
Join date : 2010-02-05
Age : 25

https://demiandselly.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Оф топик Empty Re: Оф топик

Пишување by kime_kim Саб Фед 06, 2010 6:44 pm

Одам да јадам Плазење
kime_kim
kime_kim

Број на мислења : 13
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Вратете се на почетокот Go down

Оф топик Empty Re: Оф топик

Пишување by Miss TeTe* Саб Фед 06, 2010 7:22 pm

Само што седнав на компјутер Оф топик 283119
Miss TeTe*
Miss TeTe*
Администратор
Администратор

Број на мислења : 100
Репутација : 5
Join date : 2010-02-05
Age : 25

https://demiandselly.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Оф топик Empty Re: Оф топик

Пишување by Lara_Love_Selly_Demy Вто Фед 09, 2010 12:34 am

кај баба ми на гости ќе си седам овде цела недела со мајка ми!! Плазење
Lara_Love_Selly_Demy
Lara_Love_Selly_Demy

Број на мислења : 10
Репутација : 0
Join date : 2010-02-07

Вратете се на почетокот Go down

Оф топик Empty Re: Оф топик

Пишување by Miss TeTe* Вто Фед 09, 2010 1:04 am

ми се спие Оф топик 165113
Miss TeTe*
Miss TeTe*
Администратор
Администратор

Број на мислења : 100
Репутација : 5
Join date : 2010-02-05
Age : 25

https://demiandselly.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Оф топик Empty Re: Оф топик

Пишување by An4i Вто Фед 09, 2010 8:07 pm

и мене Смеење
An4i
An4i
Модератор
Модератор

Број на мислења : 156
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Вратете се на почетокот Go down

Оф топик Empty Re: Оф топик

Пишување by Lovely Girl Саб Фед 13, 2010 12:00 am

И мене,мноогу!
Lovely Girl
Lovely Girl

Број на мислења : 7
Репутација : 0
Join date : 2010-02-12

Вратете се на почетокот Go down

Оф топик Empty Re: Оф топик

Пишување by Miss TeTe* Саб Фед 13, 2010 12:01 am

грбот ме болииии
Miss TeTe*
Miss TeTe*
Администратор
Администратор

Број на мислења : 100
Репутација : 5
Join date : 2010-02-05
Age : 25

https://demiandselly.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Оф топик Empty Re: Оф топик

Пишување by Thiaguella Саб Фед 13, 2010 2:41 pm

Само што седнав на компјутер
Thiaguella
Thiaguella
Модератор
Модератор

Број на мислења : 76
Репутација : 0
Join date : 2010-02-07
Age : 26

Вратете се на почетокот Go down

Оф топик Empty Re: Оф топик

Пишување by Vekky Чет Фед 25, 2010 6:35 pm

Слушам мјузик и досадно ми е мн (нема никој ааааааа )
Vekky
Vekky
Администратор
Администратор

Број на мислења : 138
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06
Age : 27
Местолокација : Shopping...

Вратете се на почетокот Go down

Оф топик Empty Re: Оф топик

Пишување by Miss TeTe* Пет Фед 26, 2010 2:54 am

mi se spie ke si legnam ushe malce da posedam
Miss TeTe*
Miss TeTe*
Администратор
Администратор

Број на мислења : 100
Репутација : 5
Join date : 2010-02-05
Age : 25

https://demiandselly.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Оф топик Empty Re: Оф топик

Пишување by An4i Пет Фед 26, 2010 6:10 pm

леле мразам школо!од него неможам да се наспијам...секогаш одиме прва смена Ојјјјј лелеееее!!
An4i
An4i
Модератор
Модератор

Број на мислења : 156
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Вратете се на почетокот Go down

Оф топик Empty Re: Оф топик

Пишување by Vekky Пет Фед 26, 2010 7:49 pm

И ние секогаш одиме прва смена уф
Vekky
Vekky
Администратор
Администратор

Број на мислења : 138
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06
Age : 27
Местолокација : Shopping...

Вратете се на почетокот Go down

Оф топик Empty Re: Оф топик

Пишување by An4i Пет Фед 26, 2010 8:11 pm

Глупости Ојјјјј лелеееее!!
An4i
An4i
Модератор
Модератор

Број на мислења : 156
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Вратете се на почетокот Go down

Оф топик Empty Re: Оф топик

Пишување by Vekky Пет Фед 26, 2010 8:18 pm

Неправда е тоа
Vekky
Vekky
Администратор
Администратор

Број на мислења : 138
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06
Age : 27
Местолокација : Shopping...

Вратете се на почетокот Go down

Оф топик Empty Re: Оф топик

Пишување by An4i Пет Фед 26, 2010 8:24 pm

да....да не можеме убаво да се наспиеме
An4i
An4i
Модератор
Модератор

Број на мислења : 156
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Вратете се на почетокот Go down

Оф топик Empty Re: Оф топик

Пишување by Vekky Пет Фед 26, 2010 8:26 pm

Јас сношти до 1 седев а сабајле морав во 15 за 7 да станам
Vekky
Vekky
Администратор
Администратор

Број на мислења : 138
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06
Age : 27
Местолокација : Shopping...

Вратете се на почетокот Go down

Оф топик Empty Re: Оф топик

Пишување by An4i Пет Фед 26, 2010 8:27 pm

А ти кое одд. си?И кај живееш??
An4i
An4i
Модератор
Модератор

Број на мислења : 156
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Вратете се на почетокот Go down

Оф топик Empty Re: Оф топик

Пишување by Vekky Пет Фед 26, 2010 8:28 pm

8-мо во Каменица
А ти ?!
Vekky
Vekky
Администратор
Администратор

Број на мислења : 138
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06
Age : 27
Местолокација : Shopping...

Вратете се на почетокот Go down

Оф топик Empty Re: Оф топик

Пишување by An4i Пет Фед 26, 2010 8:30 pm

6-то
во Скопје ,Илинден
An4i
An4i
Модератор
Модератор

Број на мислења : 156
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Вратете се на почетокот Go down

Оф топик Empty Re: Оф топик

Пишување by Vekky Пет Фед 26, 2010 8:32 pm

Значи јас сум ви дада не сите ЛОЛз (цел форум Смеење )
Vekky
Vekky
Администратор
Администратор

Број на мислења : 138
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06
Age : 27
Местолокација : Shopping...

Вратете се на почетокот Go down

Оф топик Empty Re: Оф топик

Пишување by An4i Пет Фед 26, 2010 8:41 pm

Хаха ...не знаев дека си толку голема
ЛоЛ
An4i
An4i
Модератор
Модератор

Број на мислења : 156
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Вратете се на почетокот Go down

Оф топик Empty Re: Оф топик

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот