Demi Lovato&Selena Gomez forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Оф топик

+5
Lara_Love_Selly_Demy
kime_kim
An4i
Miss TeTe*
SelenaEsposito
9 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Оф топик - Page 2 Empty Re: Оф топик

Пишување by Thiaguella Пет Фед 26, 2010 9:42 pm

Мн е досдадно нема никој на форумот Тажноо
Thiaguella
Thiaguella
Модератор
Модератор

Број на мислења : 76
Репутација : 0
Join date : 2010-02-07
Age : 28

Вратете се на почетокот Go down

Оф топик - Page 2 Empty Re: Оф топик

Пишување by sMiley Сре Мар 17, 2010 3:12 pm

да ве прашам нешто. зошто vekky ја стави мојата тема добредојде! во канта?
sMiley
sMiley

Број на мислења : 10
Репутација : 0
Join date : 2010-03-14

Вратете се на почетокот Go down

Оф топик - Page 2 Empty Re: Оф топик

Пишување by Vekky Сре Мар 17, 2010 9:24 pm

Ја ставив бидејќи сакав да го средам малце форумов и затоа направив само една тема за добредојде.
Се надевам дека не се лутиш бидејќи си секогаш добредојдена на форумов.
Vekky
Vekky
Администратор
Администратор

Број на мислења : 138
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06
Age : 28
Местолокација : Shopping...

Вратете се на почетокот Go down

Оф топик - Page 2 Empty Re: Оф топик

Пишување by An4i Нед Мар 21, 2010 12:08 pm

Па убаво си средила!
Иначе сМајли тоа блинката ти е преголема,смали си ја
An4i
An4i
Модератор
Модератор

Број на мислења : 156
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Вратете се на почетокот Go down

Оф топик - Page 2 Empty Re: Оф топик

Пишување by Vekky Пон Мар 22, 2010 1:50 am

Мило ми е што ти се допаѓа Анчи и сМајли уште еднаш ти се извинувам ако те навредив или те направив да се чуствуваш лошо
(А и да смали ја блинката преголема ти е)
Vekky
Vekky
Администратор
Администратор

Број на мислења : 138
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06
Age : 28
Местолокација : Shopping...

Вратете се на почетокот Go down

Оф топик - Page 2 Empty Re: Оф топик

Пишување by sMiley Чет Мар 25, 2010 7:42 pm

епа незнам како да ја смалам
sMiley
sMiley

Број на мислења : 10
Репутација : 0
Join date : 2010-03-14

Вратете се на почетокот Go down

Оф топик - Page 2 Empty Re: Оф топик

Пишување by Vekky Нед Мар 28, 2010 10:41 pm

Сега е добра не грижи се!
Инаку кажете нешто ново !
Vekky
Vekky
Администратор
Администратор

Број на мислења : 138
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06
Age : 28
Местолокација : Shopping...

Вратете се на почетокот Go down

Оф топик - Page 2 Empty Re: Оф топик

Пишување by Thiaguella Сре Мар 31, 2010 6:42 pm

Вежбам математика за натпревар!
Thiaguella
Thiaguella
Модератор
Модератор

Број на мислења : 76
Репутација : 0
Join date : 2010-02-07
Age : 28

Вратете се на почетокот Go down

Оф топик - Page 2 Empty Re: Оф топик

Пишување by Vekky Сре Мар 31, 2010 8:40 pm

И јас заглавив со нат. едвај стигнувам да се вкл. на нет
Vekky
Vekky
Администратор
Администратор

Број на мислења : 138
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06
Age : 28
Местолокација : Shopping...

Вратете се на почетокот Go down

Оф топик - Page 2 Empty Re: Оф топик

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот