Demi Lovato&Selena Gomez forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Selena Esposito

4 posters

Go down

Selena Esposito Empty Selena Esposito

Пишување by Vekky Саб Фед 06, 2010 2:51 am

Омилен филм ?
Омилена песна ?
Омилена пејачка ?
Омилен пејач ?
Vekky
Vekky
Администратор
Администратор

Број на мислења : 138
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06
Age : 27
Местолокација : Shopping...

Вратете се на почетокот Go down

Selena Esposito Empty Re: Selena Esposito

Пишување by SelenaEsposito Саб Фед 06, 2010 2:54 am

Vekky напиша:Омилен филм ?
Омилена песна ?
Омилена пејачка ?
Омилен пејач ?

Титаник.Алвин и верверичките
Многу ги има.
Лали Еспосито
Питт Ланзани
avatar
SelenaEsposito
Администратор
Администратор

Број на мислења : 15
Репутација : 0
Join date : 2010-02-05

Вратете се на почетокот Go down

Selena Esposito Empty Re: Selena Esposito

Пишување by An4i Саб Фед 06, 2010 12:36 pm

Омилена боја?
Омилено јадење?
Омилено овошје?
Омилен зеленчук?
An4i
An4i
Модератор
Модератор

Број на мислења : 156
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Вратете се на почетокот Go down

Selena Esposito Empty Re: Selena Esposito

Пишување by SelenaEsposito Саб Фед 06, 2010 12:43 pm

An4i напиша:Омилена боја?
Омилено јадење?
Омилено овошје?
Омилен зеленчук?
Виолетова,сина и зелена и некои други има овие најмногу
Па не знам
Јагоди и малини можеби и уште нешто
Бостан,краставици и уште нешто моментално не ми текнујет
avatar
SelenaEsposito
Администратор
Администратор

Број на мислења : 15
Репутација : 0
Join date : 2010-02-05

Вратете се на почетокот Go down

Selena Esposito Empty Re: Selena Esposito

Пишување by An4i Саб Фед 06, 2010 12:48 pm

Селена/Деми?
An4i
An4i
Модератор
Модератор

Број на мислења : 156
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Вратете се на почетокот Go down

Selena Esposito Empty Re: Selena Esposito

Пишување by SelenaEsposito Саб Фед 06, 2010 12:51 pm

Селена секако
avatar
SelenaEsposito
Администратор
Администратор

Број на мислења : 15
Репутација : 0
Join date : 2010-02-05

Вратете се на почетокот Go down

Selena Esposito Empty Re: Selena Esposito

Пишување by An4i Саб Фед 06, 2010 12:52 pm

Знаев
Лали/Пит
An4i
An4i
Модератор
Модератор

Број на мислења : 156
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Вратете се на почетокот Go down

Selena Esposito Empty Re: Selena Esposito

Пишување by SelenaEsposito Саб Фед 06, 2010 12:53 pm

Па Деми ич не ми е симпатико!

Лали/Пит - Двајцата а ако мора еден ми Лалучи
avatar
SelenaEsposito
Администратор
Администратор

Број на мислења : 15
Репутација : 0
Join date : 2010-02-05

Вратете се на почетокот Go down

Selena Esposito Empty Re: Selena Esposito

Пишување by Thiaguella Саб Фед 13, 2010 2:35 pm

Лали и Пит/Селена

Селена/Лали
Thiaguella
Thiaguella
Модератор
Модератор

Број на мислења : 76
Репутација : 0
Join date : 2010-02-07
Age : 26

Вратете се на почетокот Go down

Selena Esposito Empty Re: Selena Esposito

Пишување by An4i Пон Фед 15, 2010 7:29 pm

Ќе пишеш кај мене?
Што мислиш за мене?
Што сакаш да си кога ке посаснеш?
Економски/Гимназија
Сања/Тамара (Голем Брат ВИП)
An4i
An4i
Модератор
Модератор

Број на мислења : 156
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Вратете се на почетокот Go down

Selena Esposito Empty Re: Selena Esposito

Пишување by Thiaguella Чет Фед 25, 2010 3:22 pm

Младен/Милан (ГБ Вип)
Thiaguella
Thiaguella
Модератор
Модератор

Број на мислења : 76
Репутација : 0
Join date : 2010-02-07
Age : 26

Вратете се на почетокот Go down

Selena Esposito Empty Re: Selena Esposito

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот