Demi Lovato&Selena Gomez forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Да навиваме за Деми и Сел

Go down

Да навиваме за Деми и Сел Empty Да навиваме за Деми и Сел

Пишување by Vekky Пет Фед 26, 2010 1:07 am

Сел и Деми благодарение на нивниот заеднички филм "Princess protection program" и извонредниот талент кој го поседуваат се номинирани во категоријата за најдобра изведба во филм, мини серија или документарец на 31-те по ред годишни награди за млади актери.
Победниците на овогодинешните награди за млади актери ќе бидат објавени на 11-ти Април во Beverly Garland во Калифорнија

Да навиваме за Деми и Сел Princess-Protection-Program-DVD
Vekky
Vekky
Администратор
Администратор

Број на мислења : 138
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06
Age : 28
Местолокација : Shopping...

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот