Demi Lovato&Selena Gomez forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Деми/Селена

+5
An4i
kime_kim
Tinnie.Perroni*
analia forever
Miss TeTe*
9 posters

Go down

Деми/Селена Empty Деми/Селена

Пишување by Miss TeTe* Саб Фед 06, 2010 3:59 pm

Па не можам да се одлучам во тоа, двете од секогаш ми биле најслатки Деми/Селена 507206

така да двете
Miss TeTe*
Miss TeTe*
Администратор
Администратор

Број на мислења : 100
Репутација : 5
Join date : 2010-02-05
Age : 27

https://demiandselly.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Деми/Селена Empty Re: Деми/Селена

Пишување by analia forever Саб Фед 06, 2010 4:24 pm

Па вака Деми е мн слатка,убава се најубаво за неа ја сакам мн,е сеа Селена не ја поднесувам ја мразам никаква е за мене.......Така да ја одбирам Деми...
analia forever
analia forever

Број на мислења : 8
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06
Age : 28
Местолокација : nekade so mislite nakloneti kon TOSE

Вратете се на почетокот Go down

Деми/Селена Empty Re: Деми/Селена

Пишување by Tinnie.Perroni* Саб Фед 06, 2010 4:42 pm

па и двете ми се пре пре слатка и двете ги обожавам пре пре пре мн . али малце поише ја сакам селена.така да селена.иако и деми би ја избрала т.е двете.али ај сел нека е.
Tinnie.Perroni*
Tinnie.Perroni*

Број на мислења : 13
Репутација : 5
Join date : 2010-02-06

Вратете се на почетокот Go down

Деми/Селена Empty Re: Деми/Селена

Пишување by kime_kim Саб Фед 06, 2010 6:29 pm

Двете ги обожавам,слатки се,принцези и се најубаво мислам за нив,неможам да се одлучам но би ја избрала Деми
kime_kim
kime_kim

Број на мислења : 13
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Вратете се на почетокот Go down

Деми/Селена Empty Re: Деми/Селена

Пишување by An4i Саб Фед 06, 2010 8:46 pm

Двете ги сакам ,ама Селена повеќе
An4i
An4i
Модератор
Модератор

Број на мислења : 156
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Вратете се на почетокот Go down

Деми/Селена Empty Re: Деми/Селена

Пишување by Lovely Girl Пет Фед 12, 2010 11:34 pm

Хмм,Деми
Lovely Girl
Lovely Girl

Број на мислења : 7
Репутација : 0
Join date : 2010-02-12

Вратете се на почетокот Go down

Деми/Селена Empty Re: Деми/Селена

Пишување by Vekky Пет Фед 12, 2010 11:35 pm

Двете си ги сакам
Vekky
Vekky
Администратор
Администратор

Број на мислења : 138
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06
Age : 28
Местолокација : Shopping...

Вратете се на почетокот Go down

Деми/Селена Empty Re: Деми/Селена

Пишување by Thiaguella Саб Фед 13, 2010 1:45 pm

Јас повеке Деми
Thiaguella
Thiaguella
Модератор
Модератор

Број на мислења : 76
Репутација : 0
Join date : 2010-02-07
Age : 28

Вратете се на почетокот Go down

Деми/Селена Empty Re: Деми/Селена

Пишување by Joka Пет Мар 05, 2010 9:17 pm

[b][center]Неможам да одучам Селена ми е поубава и послатка ама Деми има боље песничи...Ѓи сакам и двете Плазење
Joka
Joka

Број на мислења : 2
Репутација : 0
Join date : 2010-03-05
Age : 28
Местолокација : Skopje

Вратете се на почетокот Go down

Деми/Селена Empty Re: Деми/Селена

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот