Demi Lovato&Selena Gomez forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

И Деми излегува со еден Џонас!

Go down

И Деми излегува со еден Џонас! Empty И Деми излегува со еден Џонас!

Пишување by Vekky Сре Мар 17, 2010 12:41 am

Пред неколку дена или поточно во петокот Деми гостуваше во емисијата Access Hollywood на Били Буш.
Во една замка од прашања Буш извлече признание од Деми дека е во врска и тоа со Џо Џонас. И само два дена по ова интервју Деми и Џо (сега веќе нарекувани ЏЕМИ) беа видени како заедно со свој пријател одат во црква на недела миса.
И Деми излегува со еден Џонас! Demi-Lovato-Joe-Jonas-Church

Џеми наскоро ќе можеме да ги видиме заедно и на филмското платно бидејќи во тек е снимањето на вториот дел од нивниот заеднички филмски хит "Camp Rock".

Им посакуваме многу среќа на Деми и Џо и едвај чекаме да ги видиме во "Camp Rock2: The final jam ".

Во продолжение погледнете го видеото со признанието на Деми
Vekky
Vekky
Администратор
Администратор

Број на мислења : 138
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06
Age : 28
Местолокација : Shopping...

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот