Demi Lovato&Selena Gomez forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Селена Гомез на ПОП КОН

3 posters

Go down

Селена Гомез на ПОП КОН Empty Селена Гомез на ПОП КОН

Пишување by Vekky Пон Фед 22, 2010 1:05 am

Селена Гомез присуствуваше и беше дел од ПОП КОН во Њу Јорк во Nassau Coliseum вчера на 20 Фебруари 2010. Сел ги воодушеви своите фанови појавувајќи се во прекрасен светкав фустан таа ја отвори вечерта на ПОП КОН со нејзината песна "Kiss & Tell" но во текот на вечерта таа пееше и со новата тин сензација Џастин Биебер.

За да почуствувате дел од атмосферата ве оставаме со овие видеа!
Уживајте!

Vekky
Vekky
Администратор
Администратор

Број на мислења : 138
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06
Age : 28
Местолокација : Shopping...

Вратете се на почетокот Go down

Селена Гомез на ПОП КОН Empty Re: Селена Гомез на ПОП КОН

Пишување by Miss TeTe* Сре Фед 24, 2010 2:09 am

WOW! Значи Селена никогаш не може да те разочара, no comment!
Miss TeTe*
Miss TeTe*
Администратор
Администратор

Број на мислења : 100
Репутација : 5
Join date : 2010-02-05
Age : 27

https://demiandselly.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Селена Гомез на ПОП КОН Empty Re: Селена Гомез на ПОП КОН

Пишување by An4i Сре Фед 24, 2010 6:00 pm

Ни мене,ја обожавам!
An4i
An4i
Модератор
Модератор

Број на мислења : 156
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Вратете се на почетокот Go down

Селена Гомез на ПОП КОН Empty Re: Селена Гомез на ПОП КОН

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот