Demi Lovato&Selena Gomez forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ник и Селена повторно заедно ?!

Go down

Ник и Селена повторно заедно ?! Empty Ник и Селена повторно заедно ?!

Пишување by Vekky Нед Фед 07, 2010 12:10 pm

Додека Ник,Селена и Џо излегуваа од "Phillipe Chows" еден фан дофрлил дека изгледале многу убаво заедно (мислејќи на Ник и Селена). На што Ник одговорил само со едно "Благодарам".
Ние со сигурност не знаеме да ви кажеме дали се заедно но она што е сигурно е дека и двајцата биле многу среќни.
Дали е ова "благодарам" е всуштност потврдување на нивната врска, Или е само едно обично пријателство во прашање ќе дознаеме наскоро.

А сега погледнете го видеото со необичното "признание" (околу 1:20)

Vekky
Vekky
Администратор
Администратор

Број на мислења : 138
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06
Age : 28
Местолокација : Shopping...

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот