Demi Lovato&Selena Gomez forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Селена во Шпанија

Go down

Селена во Шпанија Empty Селена во Шпанија

Пишување by Vekky Сре Мар 31, 2010 9:37 pm

Сел сега се наоѓа во Мадрид, Шпанија за да го промовира нејзиниот нов албум
"Kiss & Tell". Во Шпанија Сел беше дочекана како што и доликува на ѕвезда од нејзин ранг, имено таа постојано е опкружена од фанови и новинари.
А во едно од многуте интервјуа кои таа ги направи Сел беше замолена да ја испеее "Naturally" ама во А капела верзија. А Сел дефинитивно успеа да ги импресионира сите со одличната а капела изведба на "Naturally" на англиски и на шпански јазик.

Проследете го видеотоНели звучи прекрасно ?!
Vekky
Vekky
Администратор
Администратор

Број на мислења : 138
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06
Age : 27
Местолокација : Shopping...

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот