Demi Lovato&Selena Gomez forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Нова линија облека на Селена

Go down

Нова линија облека на Селена Empty Нова линија облека на Селена

Пишување by Vekky Пет Фед 12, 2010 7:00 pm

Креативноста на Сел нема граници. Таа дизајнираше облека за нејзината колекција "Dreaming Out Loud" (која беше најавувана за крајот на Октомври). На оваа облека се забележува дека Сел е всуштност боем со стил.

Погледнете ја "Dreaming Out Loud" колекцијата

Нова линија облека на Селена SelenagomezlineДали ви се допаѓа оваа колекција ?!
Vekky
Vekky
Администратор
Администратор

Број на мислења : 138
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06
Age : 27
Местолокација : Shopping...

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот